Kariéra

MONTÉR/KA PODLAH A INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ

Plat: 30 000 Kč – 38 000 Kč dle zkušeností a odbornosti
Nástup: Ihned

Co vás čeká:

Společnost Podlahy Korejtko, se sídlem v Havlíčkově Brodě, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Montér/ka podlah a interiérových dveří. Nabízíme práci v prostředí, které se opírá o rodinnou atmosféru, moderní pracovní postupy a férové pracovní podmínky.

Co vám můžeme nabídnout:

Platové ohodnocení: 30 000 Kč – 38 000 Kč dle vašich zkušeností a odbornosti
Příspěvek na stravování: Příspěvek formou navýšení mzdy
Stabilní zázemí rodinné firmy: Jsme hrdí na naši rodinnou atmosféru a týmového ducha
Moderní pracovní postupy: Neustále inovujeme a držíme krok s moderními technologiemi
Zajímavé reference: Můžete se těšit na práci na prestižních projektech jako je Česká televize, výstaviště Praha-Holešovice, Vysoká škola polytechnická Jihlava či nemocnice Havlíčkův Brod
Férové podmínky: Na čem se dohodneme, to platí. Po 1 odpracovaném roce navíc od nás získáte smlouvu na dobu neurčitou.

Koho hledáme:

Zkušenosti v oblasti montáže podlah a interiérových dveří jsou výhodou
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Flexibilita a ochota učit se novým věcem
Důraz na detail a preciznost při provádění práce

Proč právě k nám?

V naší společnosti si zakládáme na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich zaměstnanců. Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu, který realizuje kvalitní a precizní práci na významných projektech na Vysočině, ve Středočeském kraji a v Praze.

Začněte co nejdříve!

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na emailu m.korejtko@podlahy-korejtko.cz nebo na telefonu +420 737 171 365.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Potřebujete poradit nebo pomoct s výběrem? Kontaktujte nás nebo se zastavte!
Úvod